pomorski fundusz pożyczkowy

 

 Pożyczka Globalna w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

 

W ramach umowy Pożyczki Globalnej podpisanej przez naszą Spółkę w dniu 18 listopada 2013r. z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej pozykaliśmy kwotę 5.000.000 złotych na pożyczki dla przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego. Z dniem 2 stycznia 2014r, otworzyliśmy nowy oddział w Elblągu. To kolejne biuro zamiejscowe Funduszu, i pierwsze - usytuowane poza granicami województa pomorskiego.


Przedsiębiorcom województwa warmińsko - mazurskiego oferujemy pożyczki inwestycyjne do kwoty 300.000 złotych, już od 0% prowizji , natomiast starterzy mogą liczyć na wsparcie do 65.000 złotych przy oprocentowaniu nominalnym 7,2%. Pożyczki udzielane są maksymalnie na okres 60 m-cy. Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 0%, istnieje również możliwość karencji w spłacie rat kapitałowych do 6 miesięcy.

 

Umowa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej będzie realizowana przez nas nie dłużej niż do końca kwietnia 2015 roku lub do wyczerpania środków.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.